שאלות ותשובות

את המזגן יש להתאים לפי 3 דרישות עיקריות:

  • גודל החדר או החדרים
  • מיקום החדר לפי קומה
  • האם החדר מבודד?

את המזגן יש להתאים לגודל החדר בד"כ החישוב נעשה לפי ההספק הנמדד ב BTU המחולק ב 600 או 650. על נתון זה יש להוסיף את מיקום החדר לפי קומה. אם החדר נמצא בקומה עליונה אז נצטרך תפוקה גדולה יותר. ולבסוף, איזה סוג בידוד יש לחדר? האם הוא מבנה עם גג בטון או מבנה חצי פתוח עם סככה, גג פח וכד'. תוכלו לבדוק אצלנו במחשבונים שלנו מה מתאים לצרככם, אך תשובה מדוייקת תהיה תמיד ע"י טכנאי רב ניסיון שייתן לכם מידע מדויק אצלכם בבית.

בעבר נהוג היה לחשב את תפוקת המזגנים לפי כוחות סוס. נתון זה לא היה מדוייק והשתנה מיצרן ליצרן. בשנים האחרונות עבור לשיטת חישוב מדוייקת יותר של BTU (British thermal unit) שהיא נכונה יותר. כעיקרון, תפוקה הנמדדת ב BTU חלקי 9,000 לערך נותנת את חישוב המזגן בכוח סוס היש

טכנולוגית האינוורטר היא טכנולוגיה חדשה יחסית אשר גורמת למנוע המזגן - המדחס לעבוד בצורה דינמית ומשתנה וכתוצאה ישירה מכך אנו מקבלים חיסכון בחשמל של עד 30% ועבודה טובה יותר. מזגני אינוורטר אמנם יקרים יותר אך בחישוב לטווח רחוק הם הרבה יותר משתלמים.

מקדם היעילות (C.O.P – Coefficient Of Performance) הוא נתון שעוזר לנו לדעת כמה המזגן יעיל וחסכוני.
מקדם היעילות מחושב לפי היחס בין תפוקת המזגן (בקירור או בחימום) לבין צריכת החשמל שלו. ככל שמקדם היעילות יהיה גבוה יותר, כך יהיה המזגן יעיל יותר וחסכוני יותר.
שימו לב, גידול של כל 0.1 במקדם היעילות על כל 1 קוט"ש צריכת חשמל מהווה חסכון שנתי של כ 50 ש"ח !

חייגו כעת חינם 1-800-34-50-50 ונשמח לספק לכם את הפתרונות הטובים ביותר עם וללא התקנה בכל נקודה בישראל.

נוכל לשרת אתכם גם במייל, סקייפ, או במשרדינו ברח' אשל 9 בקרית ביאליק .

נשמח להתכבד בהזמנתכם